Prawo Jazdy Szczecin

  Prawo Jazdy Szczecin
Trudne skrzyżowania Szczecin
Prawo Jazdy Szczecin
 
Plac Rodła jest jednym z największych i najruchliwszych szczecińskich skrzyżowań. Znajduje się w samym sercu miasta, przy słynnym budynku PAZIM-u oraz największym szczecińskim centrum handlowym "Galaxy". Główną arterią przebiegającą przez Plac Rodła jest trzypasmowa Aleja Wyzwolenia, która prowadzi od Bramy Portowej w do Ronda Giedroyca. W kierunku Placu Grunwaldzkiego z Placu Rodła dojedziemy ul. Piłsudskiego. Ulica ta biegnie również na wschód od Placu Rodła do ulicy Matejki. Pułapki czekające na kierowców w na skrzyżowaniu to przede wszystkim wybór odpowiedniego pasa ruchu do kontynuowania jazdy, co przy bardzo wzmożony ruchu pojazdów i tramwajów na Placu Rodła nie jest zadaniem łatwym.  Najczęstszymi manewrami wykonywanymi przez "eLki" na Placu Rodła są manewry skrętów w lewo oraz zawracania.
 
      Schemat skrzyżowania   

 

Prawo Jazdy Szczecin Trudn Skrzyżowania

 

      Położenie skrzyżowania - Mapy Google  


Wyświetl większą mapę

 
Trudne skrzyzowania Szczecin
Trudne skrzyzowania
Forum Prawo Jazdy Szczecin
Prawo Jazdy Szczecin
wpisz adres email

Prawo Jazdy Szczecin
Prawo Jazdy Szczecin
 
 
 
www.zdajprawko.szczecin.pl - Pierwszy Internetowy Kurs Prawa Jazdy w Szczecinie, Internetowa szkoła nauki jazdy w Szczecinie. Dzięki nam zobaczysz, jak przejechać najtrudniejsze skrzyżowania w Szczecinie, zdasz egzamin teoretyczny i egzamin praktyczny w WORD ( Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego ) Szczecin i uzyskasz prawo jazdy. Na stronie również szkoła nauki jazdy, ośrodek szkolenia kierowców, egzamin praktyczny na prawo jazdy, egzamin teoretyczny, trasy egzaminacyjne, humor drogowy, forum oraz faq. ZdajPrawko, zdobądź prawo jazdy i kieruj samochodem w mieście Szczecin i po całej Polsce.
 

nieruchomosci - mieszkania, nieruchomosci KPS.PL katalog stron internetowych www Katalog Stron EdukacyjnychHotel Wroclaw Moto Oferty

statystyka Katalog Stron www

Trudne skrzyzowania Trasy egzaminacyjne Nauka